.

אם אינך זקוק לישועה - אל תלחץ כאן

.

שיחה קצרה ובה התייחסות למצב היום

מתעסק בקריינות?

אנו זקוקים לך! >>>

השיעורים באתר לעילוי נשמת אביו של הרב,

ר' חיים בן סעדה זלה"ה

קרא פרק תהלים לעילוי נשמתו>>

 
שאל את הרב – השאלותקטגוריה: בין אדם לחבירוהאם להתלונן על הרב שהשתמש באלימות כלפי בני?
אנונימי נשאל לפני 8 שנים

שלום הרב, לפני כחודשיים המנהל של בני ביקש ממנו לפני התפילה לשטוף את השיער בטענה שיש לו ג'ל בשיער. בני אומר לו כי אין לנו ג'ל בבית וזה לא ג'ל..בני יצא לשטוף את השיער והמנהל אחריו. לבסוף המנהל לקח אותו בחוזקה וכופף לו את הראש לכיוון הברז ושטף לו את השיער בטענה שבני הסתבך עם הכיפה…
חשוב לציין כי אנו משמשים משפחת אומנה ליד מזה 5 שנים מגיל 7.5 והיום ברוך ה' הוא בן 12.5.. מהיום הראשון שהגיע הוא עצמאי ומתרחץ לבד ללא שום סיבוכים.
הילד הגיע באותו יום נסער הביתה ושאל למה המנהל משתמש נגדו בכוח? "אמא.. האם בגלל שהוא איש גדול מותר לו להשתמש בכוח?" אני הייתי חייבת לדווח לעובדת הסוציאלית שלו. היא קבעה פגישה עם המנהל, הרב והיועצת והמנהל לא הגיע למרות שהיה במקום. כולם החליטו פה אחד שזה לא היה אמור לקרות וזה אכן מקרה חריג.. ולא היה מקום שישתמש באלימות, ועוד במיוחד לילד כמו בני שעבר המון בחייו. העובדת סוציאלית דיווחה על ארוע חריג וכרגע הפקידת סעד של אותו ילד רוצה ממני את אחד מהאופציות הבאות:
או שאגיש תלונה בל.י.ן. נגד המנהל.
או שהפקידת סעד תגיש תלונה במשטרה נגד אותו מנהל.
מה לעשות?
כל מי שהיה שותף למקרה אומר לי במפורש שאני יעשה חסד ואגיש את התלונה כי הילדים סובלים מהמנהל. לפני שבועיים פגשתי אמא שהוציאה את הבן שלה השנה משם כי הרב דפק לבן שלה את הראש בשולחן .
הרבה מתלוננים על אלימות מצד המנהל.. 

Print Friendly, PDF & Email
השאלה שלך

18 + 9 =

. כל שיעורי הרב במדיה דיגיטאלית!!

נגן דוקו סיקס עם כרטיסדיסקונקי 128נגן רויזו5דיסקונקי 256 03נגן רויזו + 128דיסקונקי 256תמונה משנת החלומות