.

אם אינך זקוק לישועה - אל תלחץ כאן

.

שיחה קצרה ובה התייחסות למצב היום

מתעסק בקריינות?

אנו זקוקים לך! >>>

השיעורים באתר לעילוי נשמת אביו של הרב,

ר' חיים בן סעדה זלה"ה

קרא פרק תהלים לעילוי נשמתו>>

 
 

Joshua Chapter 3

Lorem Ipsum הוא פשוט טקסט גולמי של תעשיית ההדפסה וההקלדה. Lorem Ipsum היה טקסט סטנדרטי עוד במאה ה-16, כאשר הדפסה לא ידועה לקחה מגש של דפוס ועירבלה אותו כדי ליצור סוג של ספר דגימה. ספר זה שרד לא רק חמש מאות שנים אלא גם את הקפיצה לתוך ההדפסה האלקטרונית, ונותר כמו שהוא ביסודו. ספר זה הפך פופולרי יותר בשנות ה-60 עם ההוצאה לאור של גליון פונטי המכיל פסקאות של Lorem Ipsum. ועוד יותר לאחרונה עם פרסום תוכנות המחשב האישי כגון Aldus page maker שמכיל גרסאות של Lorem I

Print Friendly, PDF & Email

2 תגובות על “פרשת מצורע”

בעת כתיבת תגובה - נא ציין את שם הסרטון / קובץ השמע, על מנת שנבין אותך טוב יותר, תודה.

 1. מרדכי חזן הגיב:

  בס"ד שלום לרב ויישר כוח גדול כל כל המפעל העצום שהרב בס"ד הקים. אם הרב היה יודע כמה זיכוי הרבים יש על ידי השיעורים באתר ובקול הלשון היה ממש רוקד משמחה..
  אני הקטן זכיתי ללמוד את כל השיעורים בנ"ך ובמשך שנתיים גם ללמוד את כל השיעורים שיש על פרשות השבוע וכל המועדים ממש שפתיים ישק..
  גם זכינו ללמוד את כל המשניות וגם אוחה"ק על התורה. וגם את הסיכומים של השיעורים זוכה ללמד כל יום כבר במשך 3 שנים לתלמידי מכינות קדם צבאיות (כמובן עם שינויים קלים וק"ל).רציתי לשאול האם השנה יהיה סיכום של השיעורים של פסח ושאר המועדים חוץ מפורים?

 2. הרב בועז שלום שליט"א הגיב:

  תודה ויישר כח על הדברים המחממים את הלב, ומעודדים להמשך הפעילות. כל מי ששומע ומזכה אחרים – גם כן נחשב לשותף בזיכוי הרבים!
  בנוגע לסיכום השיעורים לפסח –
  כאן יש קצת בעיה, היות ורוב השיעורים נמסרו מתוך ספרים [כגון מתוק האור, שלל רב ועוד] ולא סוכמו אצלי, קשה יהיה להעלות אותם לאתר. כל אופן חלק מן הדברים – מה שמסוכם אצלי – יעלה בל"נ.
  עלה והצלח!
  בועז שלום

תגובות הגולשים

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

. כל שיעורי הרב במדיה דיגיטאלית!!

נגן דוקו סיקס עם כרטיסדיסקונקי 128נגן רויזו5דיסקונקי 256 03נגן רויזו + 128דיסקונקי 256תמונה משנת החלומות